Stowarzyszenie Archiwistów Polskich
Home      Działalność statutowa   XV Krajowy Zjazd Delegatów SAP

XV Krajowy Zjazd Delegatów SAP

10907851-streszczenie-ikona-nowosci-papier

Delegaci Oddziałów Terenowych  Stowarzyszenia Archiwistów Polskich

na XV Krajowy Zjazd Delegatów SAP

Kielce 22 – 23 września 2017 r. 

 

Nazwisko i imię delegata w układzie alfabetycznym

Miejsce pracy
1. BYDGOSZCZ
  1.Borodij Eugeniusz Archiwum Państwowe Bydgoszcz
  2.Buda Jan Archiwum Państwowe Bydgoszcz
  3.Kawczyńska Karolina Archiwum Państwowe Bydgoszcz
  4.Rymer Eliza Archiwum Państwowe Bydgoszcz
  5.Rzepecka Małgorzata Archiwum Państwowe Bydgoszcz
   
2. CZĘSTOCHOWA
  1.Czarnota Sergiusz Archiwum Państwowe Częstochowa
  2.Kapuściak Bartosz Instytut Pamięci Narodowej KSZpNP w Katowicach
  3.Parkitna Katarzyna Biblioteka Publiczna w Częstochowie
  4.Rozin Grzegorz Archiwum Państwowe Częstochowa
  5.Wojciechowska Dorota  ISD Huta Częstochowa
   
3. GDAŃSK:
  1.Flis Iwona Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość
  2.Grochowski Łukasz Komisja Krajowa NSZZ Solidarność Gdańsk
  3.Płuciennik Monika Archiwum Państwowe Gdańsk
  4.Taras Jolanta Energa Operator S.A Gdańsk
  5.Wardańska Bożena Pracownik emerytowany
  6.Wardański Karol Pracownik emerytowany
   
4. GORZÓW Wielkopolski:
  1. Rymar Dariusz Archiwum Państwowe Gorzów Wielkopolski
  2.Sikorski Juliusz Akademia im. Jakuba z Paradyża Gorzów Wlkp.
  3.Wójtowicz Ryszard Agencja Nieruchomości Rolnych Gorzów Wlkp.
   
5. KALISZ:
  1.Andrzejewski Karol Archiwum Państwowe Kalisz
  2.Florczak Włodzimierz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Ostrów Wlkp.
  3.Schlender Grażyna Archiwum Państwowe Kalisz
   
6. KATOWICE:
  1. Grychtoł Maciej Archiwum Państwowe Katowice
  2. Hudzik Paweł Archiwum Państwowe Katowice
  3. Kisiel Ewelina Archiwum Państwowe Katowice
  4. Krukar-Ruppental Dorota Archiwum Państwowe Katowice
  5. Lis Piotr Archiwum Państwowe Katowice
  6. Łazarz Agata Archiwum Państwowe Katowice
  7. Łodo Karolina Archiwum Państwowe Katowice
  8. Machalica Irena Archiwum Państwowe Katowice
  9. Matuszek Piotr Archiwum Państwowe Katowice
  10. Sokół-Szołtysek Grażyna Archiwum Państwowe Katowice
  11. Spyra Dorota Śląski Ogród Zoologiczny, Chorzów
   
7. KIELCE:
  1.Chałoński Rafał Archiwum Państwowe Kielce
  2.Jankowska Hildegarda Rencistka
  3.Marcinkowska Monika Archiwum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego
  4.Pawłowski Piotr Archiwum Państwowe Kielce oddz. Sandomierz
  5.Rutkowska Wiesława Archiwum Państwowe Kielce
   
8. KOSZALIN:
  1.Andryszak Grzegorz Archiwum Państwowe Koszalin
  2.Królczyk Katarzyna Archiwum Państwowe Koszalin
  3.Zbroszczyk Anna Archiwum Państwowe Koszalin
   
9. KRAKÓW:
  1. Górski Adam Instytut Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego
  2.Mróz Sławomir Muzeum Narodowe w Krakowie
  3.Jaskółka Anna Archiwum Urzędu Miasta Krakowa
  4.Tytko Marek Mariusz Biblioteka Uniwersytetu Jagiellońskiego
   
10. LEGNICA:
  1. Baniecki Adam Archiwum Państwowe Wrocław o/Bolesławiec
  2. Łaborewicz Edyta Archiwum Państwowe o/ Legnica
  3. Łaborewicz Ivo Archiwum Państwowe o/ Jelenia G.
  4. Michalewicz Agnieszka Archiwum Państwowe o/ Legnica
  5. Papciak Ewa ZUS o/ Legnica
   
11. LUBLIN:
  1.Bieda Małgorzata Urząd Wojewódzki w Lublinie
  2.Buczek Marcin Archiwum Państwowe Lublin
  3.Gąsior Renata Archiwum Państwowe Lublin
  4.Kapitan Joanna Archiwum Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
  5.Wierzbicka Elżbieta Pracownik emerytowany
   
12. ŁÓDŹ:
  1.Bryk Adriana Archiwum Państwowe Łódź
  2.Dąbrowski Kazimierz Archiwum Archidiecezjalne w Łodzi
  3.Drakoniewicz Andrzej Archiwum Państwowe Łódź
  4.Jaworski Łukasz Archiwum Państwowe Łódź
  5.Kolasa Krzysztof Instytut Pamięci Narodowej oddz. w Łodzi
  6.Koza Anna Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  7.Majchrzak Andrzej Izba Administracji Skarbowej w Łodzi
  8.Matuszak Tomasz Archiwum Państwowe Piotrków Trybunalski
  9.Matysiak-Aleksandrowicz Izabela Archiwum Państwowe Łódź
  10.Pietrzyk Paweł Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie
  11.Strembski Piotr Archiwum Państwowe Łódź
  12.Szefler Anna Archiwum Państwowe Łódź
  13.Wróbel Andrzej Archiwum Państwowe Łódź
  14.Zawilski Piotr Archiwum Państwowe Łódź
   
13. OLSZTYN:
  1.Gelo Rafał Archiwum Państwowe Olsztyn
  2.Gorajczyk Agnieszka Archiwum Państwowe Olsztyn
  3.Klonowska Iwona Archiwum Państwowe Olsztyn
  4.Koter Marlena Narodowy Bank Polski Warszawa
  5.Piotrkiewicz Romualda Archiwum Państwowe Olsztyn
  6.Rucińska Dominika Archiwum Państwowe Olsztyn
  7.Wójcicka Anna Muzeum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
   
14. PŁOCK:
  1.Franciszkiewicz Przemysław Archiwum Państwowe Płock
  2.Leśniewska Jolanta Archiwum Państwowe Płock
  3.Radecka Agata Archiwum Państwowe Płock
   
15. POZNAŃ:
  1.Bielawna Barbara Archiwum Państwowe Poznań
  2.Bugajewska Magdalena Biblioteka Raczyńskich Poznań
  3.Grabarz Tadeusz Archiwum Państwowe Poznań
  4.Józefiak Piotr Archiwum Uniwersytetu Adama Mickiewicza Poznań
  5.Kaczmarek Małgorzata Archiwum Państwowe Poznań
  6.Krystek Henryk Archiwum Państwowe Poznań
  7.Miłosz Jan Uniwersytet Adama Mickiewicza Poznań
  8.Niezborała Jolanta Archiwum Państwowe Poznań
  9.Olejniczak Stefan Archiwum Państwowe Poznań
  10.Rogal Elżbieta Archiwum Państwowe Poznań
  11.Stryjkowski Krzysztof Archiwum Państwowe Poznań
  12.Urbańska Aleksandra Archiwum Państwowe Poznań
  13.Zielińska Katarzyna Archiwum Państwowe Poznań
  14.Żebrowska Danuta Archiwum Państwowe Poznań
   
16. PRZEMYŚL:
  1.Podolak Łukasz Archiwum Państwowe Przemyśl
  2.Walczak Marcin Archiwum Państwowe Przemyśl
   
17. RADOM:
  1.Dębicki Maciej Brak zatrudnienia
  2.Góźdź Mariusz Sąd Okręgowy w Radomiu
  3.Jankowska Anna Archiwum Państwowe Radom
  4.Jaroszek Kazimierz Archiwum Państwowe Radom
  5.Kitlas Dorota Archiwum Państwowe Radom
  6.Kurys Konrad Archiwum Państwowe Radom
   
18. RZESZÓW:
  1.Łyko Krzysztof Archiwum Państwowe Rzeszów
  2.Olszanecka Danuta Archiwum Państwowe Rzeszów
   
19. SIEDLCE:
  Oddział zrezygnował z wyboru delegata
   
20. SZCZECIN:
  1.Broszczak Agata Urząd Miasta Szczecin
  2.Chodor Krystyna Urząd Marszałkowski Woj. Zachodniopomorskiego
  3.Gut Paweł Archiwum Państwowe Szczecin
  4.Jabłoński Andrzej Archiwum Państwowe Szczecin
  5.Knitter Michał Archiwum Państwowe Szczecin
  6.Lupa Grażyna Archiwum Państwowe Szczecin
  7.Macholak Jan Emerytowany dyrektor A.P Szczecin
  8.Malinowska Mirela Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki
  9.Markiewicz Urszula Archiwum Państwowe Szczecin
  10.Proć Beata Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
   
21. TORUŃ:
  1.Chorążyczewski Waldemar Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
  2.Ciechanowski Hadrian Archiwum Państwowe Toruń
  3.Degen Robert Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
  4.Herdzin Beata Archiwum Państwowe Toruń
  5.Jabłońska Marlena Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
  6.Nowosad Wiesław Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
  7.Pułkownik Sławomir Archiwum Państwowe Toruń
  8.Roman Wanda Instytut Historii i Archiwistyki UMK Toruń
   
22. WARSZAWA:
  1.Borowiecki Tomasz Archiwum Akt Nowych Warszawa
  2.Dowgiało Karol Narodowe Archiwum Cyfrowe Warszawa
  3.Dzięgielewski Tomasz Archiwum Akt Nowych Warszawa
  4. Greń Dariusz Agencja Nieruchomości Rolnych Warszawa
  5.Jasiński Maciej Urząd Miasta Marki
  6.Kuligowski Janusz Kancelaria Prezydenta RP
  7.Kurmanowski Tomasz Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej
  8. Lipiński Bronisław Pracownik emerytowany
  9.Lisowska Joanna Archiwum Akt Nowych Warszawa
  10.Matuszek Jolanta Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
  11.Osakowski Marian PGN i G Warszawa
  12.Paprotny Jakub Warszawski Uniwersytet Medyczny
  13.Skowiński Sławomir Polskie Centrum Badań i Certyfikacji Warszawa
  14.Sudoł Tomasz Biuro Badań Historycznych IPN Warszawa
  15.Szarota Adam Biuro Bezpieczeństwa Narodowego Warszawa
  16.Szcześniak Krzysztof Międzyleski Szpital Specjalistyczny Warszawa
  17.Szymczuk Eugenia Archiwum Akt Nowych Warszawa
  18.Włodarczyk Małgorzata Najwyższa Izba Kontroli Warszawa
   
23. WROCŁAW:
  1.  Barbaruk Alicja Zakład Karny Nr 1 Wrocław
  2. Brandt-Golecka Barbara Archiwum Politechniki Wrocławskiej
  3. Dolny Alicja Emerytowany pracownik AP Wrocław
  4. Drąg Jacek IPN o/Wrocław
  5. Drąg Ryszard IPN o/Wrocław
  6. Harc Lucyna Instytut Historyczny-Uniwersytet Wrocławski
  7. Kłapcińska Ewa Archiwum Uniwersytetu Wrocławskiego
  8. Kysil Małgorzata Archiwum Państwowe Wrocław
  9. Miesiąc-Stępińska Anna Zakład Karny
  10. Przybysz Grzegorz Uniwersytet Wrocławski
  11. Radziejewska Aleksandra PKP TLK S.A
  12. Tomsia Katarzyna Politechnika Wrocławska
24. ZIELONA Góra:
   
  1.Gryszczuk Bernarda PGNiG S.A o/ Zielona G.
  2.Koleda Krzysztof Archiwum Państwowe w Zielonej Górze
  3.Łysoń Danuta Mostostal Łagów Lubuski
  4.Różyński Szymon Archiwum Państwowe w Zielonej Górze
  5.Szatarski Mirosław Archiwum Państwowe w Zielonej Górze
  6.Wójtowicz Angelika Archiwum Państwowe w Zielonej Górze
  7.Zapała Mirosław Archiwum Państwowe w Zielonej Górze
  8.Zelek Jan Brak zatrudnienia
  9.Znamirowska Martyna Archiwum Państwowe w Zielonej Górze

10907851-streszczenie-ikona-nowosci-papier

Zwolnienia z opłat uczestników Zjazdów w Kielcach

VII Powszechny Zjazd
Archiwistów Polskich
(20-21.09.)
XV Krajowy Zjazd
Delegatów SAP
(22-23.09)
 Za:

 Delegaci

Wpisowe Nie
 

Noclegi

pokoje 2-os.*

Nie

19/20/21

Tak

21/22/23

Koszty podróży Tak  Tak
Bankiet Nie
Wyżywienie:

Śniadania

Obiad

19/20/21

Nie

Nie

22/23

Tak

Tak

* za nocleg w pokoju 1 – os, będzie obowiązywała dopłata zgodnie ze stawkami formularza zgłoszeniowego


10907851-streszczenie-ikona-nowosci-papier

Uchwala nr 9/2016
Zarządu Głównego
Stowarzyszenia Archiwistów Polskich
z dnia 27 października 2016 r.
w sprawie zwołania XV Krajowego Zjazdu Delegatów SAP

Na podstawię § 29 oraz § 37 ust. l p. 2 Statutu Stowarzyszenia Archiwistów Polskich
uchwalonym na XIV Krajowym Zjeździe Delegatów w dniu 8 września 2010 r. postanawia się
co następuje:

§1

Zwołuje się w dniach od 22 do 23 września 2017 r. XV Krajowy Zjazd Delegatów Stowarzyszenia Archiwistów Polskich.

§2

Miejscem obrad XV Krajowego Zjazdu Delegatów Stowarzyszenia Archiwistów Polskich będzie Kampus Uczelni Politechniki Świętokrzyskiej przy al. 1000-lecia Państwa Polskiego 7 w Kielcach.

§3

Przygotowaniami do XV Krajowego Zjazdu Delegatów Stowarzyszenia Archiwistów Polskich kieruje Komitet Organizacyjny XV KZD powołany uchwałą  Zarządu Głównego SAP w dniu 22 kwietnia 2016 r.

§4

Załącznik do niniejszej Uchwały określa szczegółowy harmonogram przygotowań do XV Krajowego Zjazd Delegatów Stowarzyszeni Archiwistów Polskich.

§5

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

10907851-streszczenie-ikona-nowosci-papier