Home   Blog  Festiwal Filmów 2019

Festiwal Filmów 2019

Sekcja Stowarzyszeń Zawodowych Międzynarodowej Rady Archiwów jest gospodarzem Festiwalu Filmowego 2019 na temat zarządzania archiwami i dokumentacją.

Dwanaście filmów zostało nominowanych w czterech kategoriach. O Festiwalu Filmowym, kategoriach i finalistach można przeczytać  na stronie  https://www.ica.org/en/here-are-the-12-finalists-for-the-spa-film-festival-awards-2019.

Wybierz jednego z dwunastu finalistów – tego, który według ciebie najlepiej pokazuje pracę archiwów lub zarządzania dokumentacją, tego, który sprawia, że ​​się śmiejesz, lub tego, którego uważasz za najbardziej kreatywnego. Decyzja i kryteria wyboru ulubionego filmu są w twoich rękach. Możesz zdecydować, kto zasługuje na Nagrodę.

Głosowanie zakończy się o godz. 12.00 w środę 23 października czasu Adelajdy, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas ceremonii zakończenia konferencji ICA w Adelajdzie, w czwartek 24 października 2019 r.!

Obejrzyj filmy i wybierz swój ulubiony! Czekamy na twój głos!

Oto link do głosowania: https://www.ica.org/en/vote-for-the-spa-film-festival-people-s-award-2019 lub https://www.quiz-maker.com / poll2442700x43900E16-69

Przypominamy, że jest wśród nich film autorstwa studentek archiwistyki z Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Głosować można poprzez zaznaczenie kółka stojącego przy wybranym filmie a następnie naciśnięcie przycisku VOTE na dole strony.

Pamiętaj: możesz głosować tylko raz !