Home   Blog  XIV Zjazd Sekcji Archiwistów Samorządowych

XIV Zjazd Sekcji Archiwistów Samorządowych

XIV Zjazd Sekcji Archiwistów Samorządowych

Kalisz 01-03.06.2017 r.

Szanowni Państwo,
w imieniu Zarządu Sekcji Archiwistów Samorządowych SAP zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do udziału w konferencji szkoleniowej – XIV Zjeździe Sekcji Archiwistów Samorządowych SAP, która odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Kaliszu pod patronatem Prezydenta Miasta w dniach 01-03.06.2017 r.
Wszelkie potrzebne informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej (www.sas-sap.com) lub bezpośrednio pod tel. 503-98-77-01.
Sekcja Archiwistów Samorządowych powstała w celu nawiązania współpracy zawodowej w ramach środowiska archiwistów samorządowych, wymiany doświadczeń, integracji środowiska, popularyzacji nowoczesnych metod i narzędzi pracy oraz zagadnień prawnych. W dotychczasowych ogólnopolskich spotkaniach organizowanych w oparciu o Urzędy Miejskie we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Nowym Sączu, Łodzi, Zakopanem, Lublinie, Torunia, Siemianowicach Śląskich, Gliwicach, czy Szczecinie udział wzięli archiwiści samorządowi z wielu miast w kraju, a także zaproszeni goście m.in. z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministesrtwa Cyfryzacji, władz głównych Stowarzyszenia, Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych oraz lokalnych władz samorządowych i archiwów państwowych.

Link do zgłoszeń boligrafo